Tango

Tango dla Android

Darmowy komunikator z rozmowami wideo dla Androida

Tango pozwala wykonywać połączenia głosowe i wideo za darmo z telefonu z Androidem. Ponadto, można też wysyłać wiadomości, udostępniać zdjęcia, grać w gry, a nawet słuchać muzyki.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Prosta konfiguracja
  • Darmowe rozmowy przez 3G, 4G i WiFi
  • Łatwa w obsłudze
  • Dobrej jakości połączenia
  • Można grać w gry, słuchać muzyki, wysyłać animacje, itp
  • Można grać w gry, słuchać muzyki, wysyłać animacje, itp. Możliwość poznawania nowych osób i dobre funkcje społecznościowe

Wady

  • Brak grupowych rozmów wideo
  • Ograniczone opcje prywatności

Bardzo dobry
8

Tango pozwala wykonywać połączenia głosowe i wideo za darmo z telefonu z Androidem. Ponadto, można też wysyłać wiadomości, udostępniać zdjęcia, grać w gry, a nawet słuchać muzyki.

Spędzaj czas ze znajomymi

Tango umożliwia wideo rozmowy „twarzą w twarz”. Możesz dzwonić do swoich znajomych, którzy korzystają z Tango niezależnie od tego, czy używają iOS, Androida, Windows Phone lub Windows 7. Komunikator obsługuje połączenia za pomocą WiFi, 3G i 4G.

Poza połączeniami głosowymi i wideo, Tango pozwala też grać w gry i wysłać animacje do naszych znajomych. Przydaje się to do zabicia czasu lub zwyczajnie do ożywienia nudnawej rozmowy.

Rozmowy tekstowe przez Tango to świetna zabawa. Poza przesyłaniem tekstu można również dodać zabawne animowane emotikony, głos lub wideo, a nawet wyszukiwać i udostępniać muzykę, której posłuchacie razem przez Spotify. Aplikacja obsługuje czaty grupowe do 50 użytkowników oraz wiadomości SMS.

Tango dobrze nadaje się też do poznawania nowych osób. Aplikacja zawiera sekcje "ludzie, których możesz znać" oraz "osoby w pobliżu", gdzie można połączyć się z ludźmi, z którymi chcielibyśmy nawiązać kontakt. Z drugiej strony, oznacza to, że mogą się z nami kontaktować dość przypadkowe osoby. Niestety, brakuje możliwości ukrycia naszego profilu oraz wielu innych opcji związanych z prywatnością.

Jak rozmawiać przez Tango?

Proces konfiguracji Tango jest dość bezbolesny. Trzeba podać jedynie imię i nazwisko, numer telefonu i adres e-mail (nie jest wymagany kod weryfikacyjny, jak w przypadku WhatsApp lub Viber). Tango automatycznie dodaje kontakty z telefonu, na którym aplikacja jest zainstalowana. Dzięki temu, bardzo łatwo czatować ze wszystkim naszymi znajomymi. Jest też możliwość połączenia Tango z Facebookiem, co pozwoli jeszcze bardziej wydłużyć naszą listę kontaktów.

W wersji dla systemu Android, Tango prezentuje się bardzo dobrze. Menu jest łatwe w nawigacji, a interfejs użytkownika jest elegancko zaprojektowany. Różne funkcje aplikacji są dobrze oznakowane w górnym pasku menu. Tango posiada też – wzorowaną na Facebooku – sekcję aktualności, gdzie zobaczymy wszystkich naszych znajomych i ich zdjęcia.

Generalnie, jakość połączeń oferowanych przez Tango jest na tyle dobra, że stanowi dobrą konkurencję dla innych aplikacji w kategorii.

Werdykt

Tango sprawia, że czatowanie z naszymi znajomymi jest przyjemne, łatwe i w pełni darmowe. Aplikacja oferuje przyzwoitą jakość połączeń i więcej funkcji niż większości innych aplikacji VoIP i komunikatorów.

Najczęściej pobierane Komunikacja społeczna na android

Tango

Download

Tango Texto y Videollamadas

Opinie użytkowników o Tango

Sponsorowany×